Jola Krukowska - Organizujesz własny ślub i potrzebne Ci wsparcie i informacje? Trafiłaś idealnie! Jola Krukowska

Cześć,

Organizuję śluby od 13 lat i teraz chcę tego nauczyć Ciebie! U mnie znajdziesz wszystko, co potrzebne, aby zorganizować ślub samodzielnie, albo zacząć organizować śluby dla innych i otworzyć dochodowy biznes.

JEST I PIERŚCIONEK, JEST I ZDJĘCIE NA INSTAGRAMIE, CZYLI PIERWSZY AMOK OPADŁ.

Pochwaliłaś się rodzinie, przyjaciółkom i teraz zaczynasz zastanawiać się - co jest tym pierwszym, najważniejszym krokiem w organizacji ślubu i wesela?

Jeśli to pytanie spędza Ci sen z powiek to, zapraszam do obejrzenia tego odcinka!

Co zrobić najpierw?...

Nie, nie jest to zakup sukni ślubnej, choć i takie rzeczy widziałam 😊 Jedna z moich panien młodych miała zamówioną suknię ślubną już 1,5 roku przed ślubem. A drugim punktem jej programu było znalezienie narzeczonego...

Żartuję – wedding plannera 😊

Niektórzy z Was zapewne powiedzą, ze chodzi o plan, dokładny harmonogram, jak to wszystko zrobić krok po kroku. W pewnym sensie mają rację, ale jest jeszcze jedna ważna rzecz, którą naprawdę warto zrobić wcześniej, jeżeli chcesz aby Twój ślub i wesele były spójne, piękne, odpowiadające Twojemu charakterowi i aby nie było tam żadnej przypadkowości.

Zatem – co to jest? Tym czymś jest opracowanie WIZJI Twojego ślubu i wesela.

Dobra WIZJA w organizacji ślubu - i we własnym życiu też – to podstawa.

Która z Was, nudząc się na ślubach przyjaciółek nie marzyła o tym, żeby wreszcie ogarnąć ten temat tak, żeby wszyscy zbierali szczęki z podłogi?

Teraz okazja jest idealna, w końcu to Twój własny ślub. I możesz im pokazać, jak robi się wesela ;).

Obejrzyj film, który nagrałam, w którym wyjaśniam, w jaki sposób opracować swoją własną wizję ślubu i wesela, która będzie pierwszym krokiem w Twoich ślubnych przygotowaniach.

A jak tylko rozpiszesz swój pomysł na ślub, to koniecznie pobierz OSOBISTY HARMONOGRAM ŚLUBNYCH PRZYGOTOWAŃ, który poprowadzi Cię od pierwszego do ostatniego kroku w organizacji wesela. Harmonogram jest bezpłatny.

Ponieważ zależy mi, aby w tym miejscu każdy czerpał od każdego, to koniecznie napisz w komentarzu poniżej, czy Ty już masz rozpracowaną swoją wizję i jeżeli tak, to jak to zrobiłaś i jaka ona jest. Ty też możesz zainspirować inne osoby odwiedzające tę stronę!

A jeżeli masz pytanie, związane z organizacją ślubu i wesela - to koniecznie NAPISZ DO MNIE - chętnie zrobię dodatkowy materiał na bloga, aby pomóc większej liczbie osób.

Ściskam!

Jola

Komentarze są zasilane przezCComment

WYCHODZISZ ZA MĄŻ? NIE CZEKAJ I POBIERZ BEZPŁATNIE

Twój Osobisty Harmonogram Przygotowań Ślubnych

Pobierz go teraz!

Haromonogram przygotowań ślubnych

Jesteś przyszłą panną młodą? Potrzebne Ci wsparcie i informacje, jak zrobić to łatwo, szybko i dobrze.

 

Zapraszam na mojego video bloga gdzie znajdziesz wiele ciekawych wskazówek i podpowiedzi.

Odwiedź mój vlog