PRAWDA JEST TAKA, ŻE  NIE TYLKO TY ZASTANAWIASZ SIĘ, CO ZROBIĆ W KRYZYSOWEJ SYTUACJI W TRAKCIE ORGANIZACJI ŚLUBU I WESELA. DLATEGO POZNAJ MOJE DOBRE PRAKTYKI, KTÓRE ZEBRAŁAM DLA CIEBIE W FORMIE SKONDENSOWANEGO PRZEWODNIKA. DZISIAJ JEST TO PANDEMIA KORONAWIRUSA, ALE JUTRO MOŻE BYĆ CO INNEGO. TEN PRZEWODNIK JEST UNIWERSALNY.

Prowadzę agencję ślubną już 14 rok, więc jak możesz się domyślać wielokrotnie spotkałam się z wyzwaniami i sytuacjami trudnymi, a niektóre z nich ewidentnie były poważnymi kryzysami.

Darmowy poradnik. Planowanie ślubu w czasie kryzysu. Jola Krukowska od 14 lat właścicielka agencji ślubej 2Cytryny, wedding mentor

Pamiętam dobrze rok 2010 i wybuch wulkanu Eyjafjallajökull na Islandii, który uniemożliwił moim parom i ich gościom dotarcie na miejsce ślubu. Trudne były też sezony, podczas których notowano wiele bankructw biur podróży. Swojego czasu organizowałam bardzo dużo ślubów za granicą i ściśle współpracowałam z biurami, które obsługiwały część turystyczną projektu. Więc możesz się domyślać, że był to czas obfitujący w ogromny stres i wiele awaryjnych działań.

Każda firma, która działa już dłuższy czas i jest osadzona w realiach rynkowych zapewne takich kryzysów doświadczyła już kilka. Dla zapewnienia bezpieczeństwa działania firmy i dla bezpieczeństwa klientów warto mieć opracowane schematy postępowania w sytuacjach trudnych (tzw. zarządzanie kryzysowe).

Nie jestem zwolenniczką działania w panice i pod wpływem chwilowych wydarzeń. Zdecydowanie preferuję działanie systemowe i planowane. Dlatego aby firma działała sprawnie potrzebne są procedury nie tylko na sytuacje kryzysowe, ale też na działanie codziennie. Im więcej procesów systemowych, powtarzalnych, tym firma i klienci są bezpieczniejsi. Miło mieć wesele uszyte na miarę, ale to nie oznacza, że agencja ślubna za każdym razem ma wymyślać koło na nowo. Trzeba mieć schematy obsługi klienta, schematy sprzedaży, schematy koordynacji i schematy działania w razie kłopotów.

Po tych wszystkich przygodach, których doświadczałam przez lata mam już swoje wypracowane taktyki na różne sytuacje. Dlatego dzisiaj chciałabym podzielić się z Tobą bezpłatnie opracowanym przeze mnie przewodnikiem radzenia sobie w sytuacjach kryzysowych podczas organizacji ślubu i wesela.

Obecny kryzys związany z epidemią koronawirusa spowodował, że wiele młodych par staje przed faktem dokonanym – ich wesele nie może się odbyć ze względu na stan epidemii oraz zarządzenia państwowe. Co wtedy?

Również wiele par których wesele ma odbyć się w kwietniu, maju, czerwcu 2020 r. zastanawia się, czy już teraz działać? Co robić? Jak przygotować się już dzisiaj, gdyby za jakiś czas miało okazać się, że i te wesela nie będą mogły się odbyć?

Na te pytania mam odpowiedź: 8 kroków postępowania w kryzysowych sytuacjach dla osób planujących swój ślub, które pomogą Ci zminimalizować stres i ograniczyć straty. Zebrałam je w formie 11 stronnicowego przewodnika, który dzisiaj oddaję w Twoje ręce bezpłatnie.

Jeżeli borykasz się z wątpliwościami, nie wiesz co robić i kiedy robić, to zachęcam Cię, byś już teraz pobrała przewodnik, przeczytała i wdrożyła kroki zaradcze, aby spokojnie obserwować rozwój sytuacji.

Przewodnik pobierzesz pod tym linkiem: 8 KROKÓW POSTĘPOWANIA W KRYZYSOWYCH SYTUACJACH

Jeżeli po przeczytaniu uznasz, że przewodnik jest pomocny, prześlij proszę link do pobrania przewodnika innym osobom, które mogą być w podobnej sytuacji do Twojej: https://www.jola-krukowska.pl/8-krokow-przewodnik

Dodaj komentarz