Czy twoi goście weselni hasają beztrosko sypiąc radami, oczekiwaniami i zawsze wiedzą lepiej, a ty zastawiasz się co w tej sytuacji zrobić i czy przetrwasz do ślubu?

To niesamowite, że najbliższe osoby w trakcie tak fajnego momentu, jakim są przygotowania do ślubu potrafią stać się źródłem kłopotów, czy stresów.

O gościach weselnych piszę nieprzypadkowo, bo do 26 kwietnia trwa przedsprzedaż mojego poradnika „10 sposobów na gości weselnych”, w którym prowadzę czytelnika przez meandry zarządzania listą gości i układania sobie z nimi relacji tak, by zyskać spokój w trakcie przygotowań. Podpowiadam, jak poradzić sobie z mniejszymi i większymi manipulacjami z ich strony.

DLACZEGO POSTANOWIŁAM NAPISAĆ WŁAŚNIE O GOŚCIACH WESELNYCH?

Otóż ten poradnik napisałam pod wpływem obserwacji własnych oraz opowieści, które licznie są mi dostarczane przez czytelników bloga. Ponieważ od kilkunastu lat towarzyszę młodym parom w ich ślubnych przygotowaniach, wiem jak bardzo w tym okresie są narażeni na stres.

W OSTATNICH LATACH TEN STRES ZACZYNA POCHODZIĆ W ZNACZNEJ MIERZE ZE STRONY, Z KTÓREJ MOŻNA BY SIĘ GO NAJMNIEJ SPODZIEWAĆ: OD GOŚCI WESELNYCH.

Młodzi doświadczają przykrości od osób, które są zapraszane przez nich do wspólnego celebrowania ważnych chwil. Odkrywają przed nimi swoje szczęście i emocje, wpuszczają do swojego świata, a w zamian otrzymują a to poszturchiwania, a to niezrozumiałe reakcje, a czasem nawet nokaut.

Od dłuższego czasu nosiłam się z zamiarem napisania serii poradników dla osób samodzielnie organizujących swój ślub i wesele. Pomysłów nazbierałam wiele – nie było to trudne, bo życie samo sypie propozycjami jak z rękawa. Natomiast zastanawiałam się, który temat powinien tę serię otworzyć. Co może sprawić młodym parom najwięcej kłopotu, co może zepsuć im radość z przygotowań? Od pewnego czasu nie mam już wątpliwości.

TAK CZY INACZEJ WYDANIE E-BOOKA TO ŚWIETNY PRETEKST, BY O GOŚCIACH WESELNYCH WŁAŚNIE POROZMAWIAĆ.

Mnie zastanawia niezmiennie, skąd się to bierze. Bo że problem jest – wszyscy to wiemy. Ale dlaczego? Macie swoje przemyślenia? Jak sobie radziłyście/radzicie? Temat gości weselnych to temat rzeka i źródło różnych anegdot. Jaka jest twoja? Czym twoi goście zaskoczyli cię najbardziej w trakcie ślubnych przygotowań? ????

PAMIĘTAJCIE O PRZEDSPRZEDAŻY – TRWA TYLKO DO 26 KWIETNIA, A W TYM CZASIE PORADNIK I TABELE, KTÓRE MOŻNA KUPIĆ DO KOMPLETU SĄ W NIŻSZEJ CENIE.

„10 sposobów na gości weselnych”  to przewodnik, w którym poprowadzę cię przez meandry zarządzania listą gości i układania sobie z nimi relacji tak, żebyś mogła zyskać spokój w trakcie przygotowań i bez problemu umiała poradzić sobie z mniejszymi i większymi manipulacjami z ich strony.

Do przewodnika możesz dokupić tabele „Zarządzaj listą gości jak konsultantka ślubna”, dzięki którym zapanujesz nad wszystkimi informacjami: zamawianie zaproszeń, śledzenie RSVP, grupy gości, dane kontaktowe, rozsadzenie gości, noclegi, transport i wiele innych!

Ta promocja trwa tylko w trakcie przedsprzedaży, do 26 kwietnia. E-boki dostaniesz ode mnie 27 kwietnia ????

Must have dla tych, przed którymi ślub i wesele! A tutaj możesz zamówić pakiet: https://www.jola-krukowska.pl/goscie-weselni-pakiet 

Dodaj komentarz