Jola Krukowska - Organizujesz własny ślub i potrzebne Ci wsparcie i informacje? Trafiłaś idealnie! Jola Krukowska

Cześć,

Organizuję śluby od 13 lat i teraz chcę tego nauczyć Ciebie! U mnie znajdziesz wszystko, co potrzebne, aby zorganizować ślub samodzielnie, albo zacząć organizować śluby dla innych i otworzyć dochodowy biznes.

Od 13 lat organizuję śluby i wesela. Pomagam Parom Młodym bezstresowo przygotować się do jednego z najważniejszych dni w ich życiu.

W 2006 roku założyłam własną agencję ślubną 2Cytryny i zorganizowałam całe mnóstwo ślubów i wesel zarówno w Polsce, jak i za granicą, a od 11 lat szkolę przyszłych wedding plannerów.

Jestem w tym dobra i mam misję, aby pomóc jeszcze większej ilości osób niż dotychczas. Dlatego uruchomiłam tę stronę i teraz przez internet pomagam duuużo większej ilości osób w organizacji ślubów.

Bierzecie ślub? Trafiliście idealnie!

Jeżeli samodzielnie organizujecie ślub i potrzebne Wam wsparcie, informacje i narzędzia, jak zrobić to łatwo, bezstresowo i dobrze.
A jeżeli planujesz zajmować się organizacją ślubów zawodowo, to też Ci pomogę!

Razem ze mną profesjonalnie zorganizujecie swój ślub!

Już niedługo będę miała dla Was webinary, książki, plannery i szkolenia!

Przejdź do sekcji PARA MŁODA, jeżeli organizujecie ślub samodzielnie i zostaw swój adres e-mail. Powiadomię Cię o wszystkich nowościach!

A jeżeli planujesz zostać konsultantem ślubnym, przejdź do sekcji WEDDING PLANNER i zostaw swoje dane - również otrzymasz ode mnie wiadomość, jak tylko będę miała coś dla Ciebie :)

BIERZESZ ŚLUB? NIE CZEKAJ I POBIERZ BEZPŁATNIE

Twój Osobisty Harmonogram Przygotowań Ślubnych

Pobierz go teraz!

Haromonogram przygotowań ślubnych

Bierzesz Ślub? Potrzebne Ci wsparcie i informacje, jak zrobić to łatwo, szybko i dobrze?

 

Zapraszam na mojego video bloga gdzie znajdziesz wiele ciekawych wskazówek i podpowiedzi.

Odwiedź mój vlog