Jola Krukowska - Organizujesz własny ślub i potrzebne Ci wsparcie i informacje? Trafiłaś idealnie! Jola Krukowska

Cześć,

Organizuję śluby od 13 lat i teraz chcę tego nauczyć Ciebie! U mnie znajdziesz wszystko, co potrzebne, aby zorganizować ślub samodzielnie, albo zacząć organizować śluby dla innych i otworzyć dochodowy biznes.

Rozwijasz swój ślubny biznes? Sprawdź, co mogę dla Ciebie zrobić.

W tej chwili zapraszam na szkolenia i do grupy MasterMind

Szkolenie "Spełniam Marzenia - Zawód Wedding Planner" składa się z 4 części. Możesz kupić tylko jedną, dwie, trzy, lub wszystkie:
  1. BUSINESS PLANNER - czyli wszystko, co niezbędne, żeby zdobyć zapytanie od klienta.
  2. ACTION PLANNER - czyli wszystko, co niezbędne, by zapytanie zmienić w klienta i zarządzać projektem ślubnym.
  3. WEDDING PLANNNER-  czyli tajemna wiedza wedding plannera: ustawienie sali, dobór menu i alkoholi, serwis, formalności, savoir vivre.
  4. DESIGN PLANNER - czyli jeden obraz jest wart tysiąc słów: projektowanie i wizualizacja koncepcji kreatywnej, atrakcje, stylizacje.
Dwie pierwsze części już w listopadzie 2019, właśnie otworzyłam przedsprzedaż! KLIKNIJ TUTAJ, ŻEBY DOWIEDZIEĆ SIĘ WIĘCEJ

MasterMind w branży ślubnej

To naprawdę łakomy kąsek. Stworzę tylko dwie grupy, każda po 4 osoby. Grupa MASTERMIND to niesamowita dźwignia do szybszego osiągania swoich celów i do wspólnej pracy nad zadaniami. Wiem dobrze, jak samotny i trudny jest los przedsiębiorcy, szczególnie na początku. Dlatego te osoby, które wykażą się refleksem, będą mogły ze mną i pozostałymi członkami grupy wspólnie pracować nad rozwojem swojej firmy. Na zachodzie przedsiębiorcy znają to narzędzie już od dawna, a u nas ta genialna idea zaczyna dopiero się pojawiać.

W branży ślubnej jeszcze czegoś takiego nie było, to pierwsza taka inicjatywa! Jesteś zainteresowana/ny? TUTAJ DOWIESZ SIĘ WIĘCEJ.
Jeżeli chcesz poczekać do oficjalnego otwarcia  zapisów na szkolenie, zostaw swój adres e-mail w okienku poniżej. Wyślę Ci przypominajke!

BIERZESZ ŚLUB? NIE CZEKAJ I POBIERZ BEZPŁATNIE

Twój Osobisty Harmonogram Przygotowań Ślubnych

Pobierz go teraz!

Haromonogram przygotowań ślubnych

Bierzesz Ślub? Potrzebne Ci wsparcie i informacje, jak zrobić to łatwo, szybko i dobrze?

 

Zapraszam na mojego video bloga gdzie znajdziesz wiele ciekawych wskazówek i podpowiedzi.

Odwiedź mój vlog