Jola Krukowska - Organizujesz własny ślub i potrzebne Ci wsparcie i informacje? Trafiłaś idealnie! Jola Krukowska

Cześć,

Organizuję śluby od 13 lat i teraz chcę tego nauczyć Ciebie! U mnie znajdziesz wszystko, co potrzebne, aby zorganizować ślub samodzielnie, albo zacząć organizować śluby dla innych i otworzyć dochodowy biznes.

MASTERMIND W BRANŻY ŚLUBNEJ

ONI TO WIEDZIELI WCZEŚNIEJ

Czy wiedziałaś o tym, że Henry Ford przyznał, że gdyby nie regularne spotkania w grupie MasterMind, w której brał udział przez wiele lat, nigdy nie osiągnął by tego, co udało mu się zrobić? A czy wiesz, że jednym z członków tej grupy był Thomas Edison? On też rozwijał się i pokonywał przeszkody dzięki tym zorganizowanym, regularnym spotkaniom.

Kiedy dwa umysły, lub więcej spotykają się i w harmonii tworzą coś więcej, powstaje większy umysł. Od lat powtarzam, że w grupie siła. Siła kilku osób to nie jest prosty wynik dodawania. To mnożnik! Dlatego grupy MasterMind są tak genialnym narzędziem!

Na zachodzie wiedzą o tym już od dawna. Spotkania MasterMind są szczególnie pomocne dla właścicieli firm, którzy z innymi osobami, takimi jak one, rozumiejącymi wyzwania stojące przed przedsiębiorcami mogą wspólnie rozwiązywać problemy i rozwijać swoje biznesy.

NOWA FORMUŁA WSPARCIA

Szkolę już od wielu lat i niezmiennie od wielu lat usprawniam program szkolenia, rozwijam go i szukam sposobów na to, by jeszcze lepiej pomagać uczestnikom moich szkoleń. Bo te szkolenia są dla nich, nie dla mnie! Jestem dumna z tego, jaką wiedzę przekazuję. To jest konkret i to wszystko są wskazówki do tego, jak brać odpowiedzialność za siebie i jak działać. Wiem, że moje szkolenia są uczciwe, ponieważ wiedza, którą przekazuję może być spożytkowana nie tylko w pracy konsultanta ślubnego, ale też znacznie szerzej.

Od dłuższego czasu poszukuję sposobu na to, jak wspierać ludzi na etapie tworzenia ich biznesów. Jak sprawić, by nie czuli się samotni. Jak dać im coś więcej, niż kilkadziesiąt godzin siedzenia w sali szkoleniowej z możliwością robienia notatek.

Pierwszym krokiem było przeniesienie szkoleń na poziom on-line. Otworzyło to całkiem nowe możliwości dla ich uczestników: przetrawienia kolejnych lekcji na spokojnie, brania udziału w sesjach Q&A na żywo, czy wspierania się w trakcie przerabiania szkolenia w prywatnych grupach on-line.
Zmniejszyły się też wydatki po stronie uczestników, bo nie trzeba dojeżdżać i płacić za nocleg. Mogę więc dumnie powiedzieć, że naszymi szkoleniami nie generujemy już zbędnego śladu CO2.

Jednak dla wielu osób to nadal nie jest wystarczające, potrzebują czegoś więcej. I tutaj okazuje się, że tym brakującym ogniwem są spotkania MasterMind!
To jest to, właśnie tak chcę też wspierać osoby, które są na początku drogi w swoich biznesach.

TAJEMNICA SUKCESU

Grupy MasterMind, które tworzę, są przeznaczone dla początkujących konsultantów ślubnych. Dokładam do nich element mentoringu, jako osoba z największym doświadczeniem w tej dziedzinie. A ponieważ to MasterMind, to każdy uczestnik tej grupy ma możliwość i wręcz powinność wnieść swojego ducha, doświadczenie i odmienne spojrzenie, aby pomóc pozostałym osobom rozwiązać ich problemy i zmotywować do działania.

Oto formuła moich grup MasterMind:

 

 • W jednej grupie są 4 osoby. Ja jako piąta osoba pełnię rolę moderatora i mentora.
 • Spotykamy się na telekonferencji, która trwa 2-2,5 godziny, co tydzień, przez 8 tygodni.
 • Każdy uczestnik grupy przedstawia swoje pytanie lub problem i wspólnie szukamy rozwiązania. Pozostali uczestnicy również prezentują swoje propozycje działania.
 • Każdy z uczestników dostaje również podpowiedź ode mnie.
 • Po spotkaniu każdy otrzyma syntetycznie spisane wskazówki i punkty z możliwościami rozwiązań i listę do działania.
 • Na kolejnym spotkaniu omawiamy, co uczestnicy zrobili z ostatnimi problemami i jak sobie z nimi poradzili. Następnie przystępujemy do omawiania nowych pytań.
 • Po spotkaniu on-line uczestnicy dostają nagranie spotkania, by wyciągnąć z naszych MasterMindów jeszcze więcej.

 

ZASADY UCZESTNICTWA:

 

 • Jedna grupa ma 4 członków, plus ja, jako moderator i mentor.
 • Każde spotkanie to minimum 2 godziny (każda osoba ma zagwarantowane pół godziny na wspólne rozwiązywanie jej problemu).
 • Wszyscy uczestnicy są zobowiązani do aktywnego uczestnictwa i wspierania pozostałych. Tylko w ten sposób osiągniemy efekt synergii. Tylko w ten sposób stworzymy MasterMind. To nie może być formuła szkolenia i biernego chłonięcia informacji. Konfucjusz powiedział: „Powiedz mi - a zapomnę, pokaż mi - a zapamiętam, pozwól mi zrobić - a zrozumiem.” Dodajemy do tego moc wspólnego myślenia, co daje mnożnik, a nie prostą sumę i wtedy mamy potężne efekty!
 • Obecność na spotkaniach grupy jest obowiązkowa. Po drugiej nieobecności uczestnika zostanie on usunięty z grupy. Każda osoba, która przystępuje do programu zobowiązuje się nie tylko brać, ale i dawać. Dlatego obecność wszystkich jest tak ważna.
 • Koszt uczestnictwa w pierwszej edycji to 1500 zł. Po nowym roku cena dla nowych grup wzrośnie do 2000zł.
 • Potwierdzeniem rezerwacji uczestnictwa jest wpłata zaliczki 500zł. Pozostałą kwotę należy wpłacić do 6 grudnia, a pierwsze spotkanie odbędzie się miedzy 9 a 12 grudnia.
 • Grupa wspólnie uzgodni, czy będą to godziny poranne, czy wieczorne. Następnie spotykamy się w cotygodniowych odstępach (możliwość tygodnia wolnego i przesunięcia spotkania ze względu na święta).
 • Po mojej stronie jest zapewnienie dostępu do oprogramowania, dzięki któremu swobodnie przeprowadzimy spotkanie. Po stronie uczestników jest zorganizowanie spokojnego miejsca z dostępem do szybkiego internetu, oraz własnego komputera lub smartfona, by wziąć udział w spotkaniu.
  Po spotkaniu na drugi dzień każdy uczestnik otrzyma od mnie dostęp do nagranego spotkania notatki ze wskazówkami działań.
 • Każdy uczestnik na samym początku podpisuje umowę o zachowaniu poufności. MasterMind to miejsce rozwiązywania ważnych biznesowych problemów i każdy uczestnik musi mieć pewność, że jego problemy i pomysły nie zostaną nigdzie przekazane poza grupę.
 • Do grupy MasterMind przyjmuję tylko osoby, które zapisały się na szkolenie Business Planner i Action Planner.
Jestem pewna, że formuła MasterMind jet tym, co pomoże szczególnie zdeterminowanym ruszyć wreszcie mocno ze swoim biznesem! Jeżeli chcesz zostać członkiem takiej grupy, zgłoś się do mnie bezpośrednio, pisząc na: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. Podaj swoje imię, nazwisko, telefon i hasło MasterMind.

BIERZESZ ŚLUB? NIE CZEKAJ I POBIERZ BEZPŁATNIE

Twój Osobisty Harmonogram Przygotowań Ślubnych

Pobierz go teraz!

Haromonogram przygotowań ślubnych

Bierzesz Ślub? Potrzebne Ci wsparcie i informacje, jak zrobić to łatwo, szybko i dobrze?

 

Zapraszam na mojego video bloga gdzie znajdziesz wiele ciekawych wskazówek i podpowiedzi.

Odwiedź mój vlog