Osiągaj Swoje Cele Bez Udawania Kogoś Innego

Czy myślisz, że musisz lepiej wyglądać,
mieć większe doświadczenie, lepsze znajomości,
być ekstrawertykiem,mieć mniej lub więcej lat?

Czy myślisz, że musisz lepiej wyglądać,
mieć większe doświadczenie,
lepsze znajomości,
być ekstrawertykiem,
mieć mniej lub więcej lat?

Nie musisz.
Już teraz jesteś najlepszą wersją siebie!

Nie musisz.
Już teraz jesteś
najlepszą
wersją siebie!

Pobierz bezpłatne szkolenie audio i zacznij działać teraz!

Pobierz
bezpłatne szkolenie
audio i zacznij
działać teraz!

Już teraz jesteś najlepszą wersją siebie! Naprawdę tak uważam i już najwyższy czas żebyś Ty również to poczuła i w to uwierzyła! Dlatego koniecznie odsłuchaj szkolenie audio, które nagrałam specjalnie po to, żebyś więcej już nie zwlekała i nie miała wątpliwości na temat samej siebie! Dostęp do szkolenia jest BEZPŁATNY

Tylko do wtorku 8 września 2020, do godz. 23.59 odbierz bonus do szkolenia: 7-dniowe WYZWANIE „BĄDŹ SOBĄ” czyli zestaw energetyzujących ćwiczeń!

Może co wieczór, czytając książkę, gotując, albo podczas spaceru z psem nachodzą Cię chwile zwątpienia i myślisz sobie: „Kim ja w ogóle jestem? Co ja tak właściwie chcę robić?” A potem zadręczasz się i zaczynasz porównywać z Martą, Zosią, Krysią.

I myślisz sobie – a może lepiej iść taką drogą, jaką idzie Ola? Jej tak wszystko super wychodzi. I szukasz na Instagramie albo Pintereście ciuchów, w które możesz się ubrać, żeby być nową – przebraną wersją siebie. I teraz już życie będzie na pewno super.

Albo np. nagle nachodzi Cię genialna myśl, czujesz to, już widzisz swoją radosną przyszłość,  jarasz się tym i w podskokach opowiadasz najbliższym, a już za 2 dni myślisz sobie, że to jednak wszystko do bani, że „co to w ogóle był za durny pomysł?”

Albo może nawet uda Ci się już zrealizować ten genialny pomysł, ale nigdy nie okazuje się on tą idealną wersją i tak poprawiasz, kasujesz, niszczysz, dopieszczasz, że masz dość, a tymczasem nawet nikt go jeszcze nigdy nie zobaczył?

Jeśli zgodziłaś się chociaż z jedną  z tych sytuacji, to audio szkolenie jest właśnie dla Ciebie!

Jesteś swoją Supermocą i nawet jeśli się jeszcze osobiście nie spotkałyśmy, to jestem o tym w 100% przekonana! I właśnie w tym szkoleniu usłyszysz o narzędziach i przykładach dzięki którym już nigdy nie będziesz miała wątpliwości, że MASZ WSZYSTKO CZEGO CI POTRZEBA, ŻEBY ZACZĄĆ DZIAŁAĆ JUŻ TERAZ!

Zobacz co o szkoleniu mówią osoby, które uczestniczyły w moich innych kursach:

A wiesz co, Jola?
Ty JUŻ to zrobiłaś! Naprawdę!
Włączyłaś mi zieloną lampkę i wskazałaś jak znaleźć swoją drogę. I że nie ma innej opcji jak tylko szczerość i autentyczność bo będę po prostu nieprzekonująca w biznesie.

Innymi słowy:
udając kogoś kim nie jestem, niczego nie zwojuję bo fałsz będzie czuć na kilometr
A wszystko to na Twoim szkoleniu dla wedding plannerów. Serio!

Właściwie od pierwszych słów postawiłaś mnie do pionu mówiąc, że na Twoim szkoleniu dowiem się jak zostać świetnym wedding plannerem albo przekonam się, że to nie jest robota dla mnie. No i się przekonałam. Nie jest!

Nie załamałam się jednak. Wręcz przeciwnie ucieszyłam się z doświadczenia, które zdobyłam i … rozpoczęłam nowy etap. Teraz wszystko gra we mnie i huczy i wiem, że to jest TO bo znalazłam swoje WHY.

Dziękuję Ci zatem najserdeczniej jak potrafię, za możliwość zrozumienia, że szukam czegoś innego.

Chętnie przerobię Twój nowy kurs bo jak Cię znam, będzie dużo konkretów bez lukrowania i różowej posypki za co Cię uwielbiam <3

Pozdrawiam
Kasia Trzcińska

To jak zaczynamy? OSIĄGAJ SWOJE CELE BEZ UDAWANIA KOGOŚ INNEGO!

Ściskam,
Jola